İlçe Kaymakamı Turgay İlhan’da öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Öğrencilere karnelerini dağıtan İlhan, bol bol kitap okuyun, dinlenin, dedi.

2021–2022 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Atalan Şehit Hüseyin Sarı İlkokulu ve Atalan Şehit Selahattin Altun Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Turgay İlhan, öğrencilere karnelerini dağıttı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Nuh Coşkun, Okul Müdürü Uğur Kösek ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Kaymakam İlhan, Okul bahçesindeki öğrenciler ve velilerle bir süre sohbet etti. Kaymakam Turgay İlhan, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek karnelerini dağıttı.

Sınıf ziyaretleri sırasında öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Turgay İlhan, “Sevgili çocuklar bugün sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Tatilde dinlenin, eğlenin, bol bol da kitap okuyun. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakam Turgay İlhan, öğrencileri tebrik etti
Kaymakam İlhan, sınıf ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün karne günü, çocuklarımızla karne sevincini paylaşıyoruz. Düziçi olarak eğitimde çok güzel başarılar elde ediyoruz. Bu başarıya imza atan İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü, kadrosunu, öğretmenlerimizi, velilerimizi ve bu başarıyı gerçekleştiren sevgili öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Öğrencilerimize tatil döneminde bol bol kitap okumalarını tavsiye ediyorum. Bunu yaparak tatil dönemlerini en iyi şekilde değerlendireceklerdir. Eğitim ordumuz, geleceğimiz olan sevgili çocuklarımızın yetiştirilmesin de çok önemli görevler düştüğünün bilincinde, azimle, kararlılıkla, vefayla çalışmaya devam edecekler. Biz de bu süreçte eğitimcilerimizin ve çocuklarımızın hep yanında olacağız, hep beraber eğitim öğretimi İlçemizi daha ileri seviyelere taşıma kararlılığını sürdüreceğiz. Çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum." dedi.

Kaymakam İlhan, ziyaretinin son bölümünde öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Düziçi Kaymakamı, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.